Vánoční přání z novinek na říjen

Hezký den všem,

většina z nás začíná pomalu tvořit na Vánoce. I do našeho eshopu jsme již začali přidávat zimní/vánoční novinky. 


Pokud rádi tvoříte přáníčka. neměli by vám chybět vánoční základy přání :)  mají jemně strukturovaný podklad, na který můžete rovnou zdobit. V balíčku je mix červených a zelených základů včetně obálky.

Nesmí chybět samozřejmě nové báječné papíry. V nabídce najdete jak sady, tak jednotlivé listy.A nyní se vrhneme na jednoduché vánoční přání.

Budeme potřebovat:


Z jednobarevné čtvrtky a potištěných papírů si nařežeme čtverce vždy o něco menší než je samotný základ přání. Na bílou čtvrtku si narazítkujeme motiv chaloupky. Abychom dosáhli hezkého otisku, použijeme permanentní inkoust Archival. Nebojte se experimentovat a vyberte si jiný odstín než klasiku černý :) Na BS si vyřízneme motiv rámečku. Tento výřez přiložíme na obrázek. Vyzkoušejte, jak se vám bude líbit, zda zdobením nahoře nebo spíš v dolní části :) Kolem dokola si rámeček obkreslete tužkou, poté vystřihněte nůžkami.

Nyní stačí už jen rámeček nalepit na vystřižený obrázek. Vše zkompletovat, nalepit na základ, natisknout textové razítko a dozdobit kamínky. :)Díky za pozornost.

Článek připravila: Katka
Komentáře

  1. Perfektní! Razítko je krásné a ten rámeček též. Už se těším až to též použiji. Děkuji nechám se inspirovat.

    OdpovědětVymazat
  2. Přáníčko je nádherné, díky za inspiraci...Pepis

    OdpovědětVymazat
  3. Nádherné razítko, ale i ty papíry Winter Joy jsou krásné!

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky