Velikonoční kraslice s překvapením

Hezký den,

pokračujeme ve velikonočním tvoření. Připravila jsem rychlý návod na otevírací kraslici :) zvládne ji opravdu úplně každý i šikovné děti :)


budeme potřebovat:

Bigshot + šablona vajíčka či oválu
šablona na kytičky
šablona bordury
razítko
bílou a potištěnou čtvrtku
hřebíček/ svorka Z bílé čtvrtky, volím tvrdší - 300g/m2, aby vajíčko drželo pěkný tvar, vyříznu na BS tvar vajíčka, tento tvar vyříznu i z potištěné čtvrtky. Tuto potištěnou na řezačce rozříznu na dvě části ( předem jsem si na bílé odměřila, kam mi vyjde razítko) ..obě uříznuté části ještě seříznu o cca 2mm, to aby šla vrchní část odklápět.. na bílou čtvrtku si narazítkuji vybraný motiv, vybarvím.. všimněte si bezliniového vybarvení .. jak na něj se dozvíte v následujícím článku. 
poté přilepíme na bílou čtvrtku spodní část vajíčka z barevné čtvrtky. Horní část přiložíme, v levém rohu proděravíme a připevníme svorkou.


přilepíme borduru, je potřeba mít obě části, aby do sebe pěkně zapadly.. dozdobíme květinkou. Z druhé strany jen přelepíme bílou samolepkou pacičky od svorky.. můžete tam přidat i malou květinku nebo jiné zdobení..Díky za nahlédnutí. Katka

Komentáře

Oblíbené příspěvky